ÚvodO nás

O nás

Kdo jsme

 

Institut environmentálních služeb, a.s. (dále jen IES) je vzdělávací a tréninkovou organizací francouzské globálně působící společnosti Veolia. IES je společným podnikem jednotlivých divizí Veolia v ČR. Působí v České republice a na Slovensku a s některými produkty, službami a vzdělávacími akcemi také v dalších evropských zemích. IES je významnou součástí mezinárodní sítě tréninkových center Veolie, tzv. Campusů VE.

Vzdělávání je jednou z priorit Veolie, neoddělitelnou součástí její firemní kultury i významným faktorem jejího odlišení na trhu. Jednotná firemní kultura a vysoké kvalifikační a kompetenční standardy jsou pro fungování této skupiny, která má více jak 220 000 zaměstnanců po celém světě, a pro uspokojení požadavků a potřeb jejich zákazníků, naprosto klíčové.

Veolia je globální skupinou schopnou zajistit celou šíři environmentálních služeb v oblastech řízení vodního cyklu a provozování vodovodů a kanalizací (v ČR a na Slovensku prostřednictvím společností Veolia Voda), energetických služeb, výroby elektrické energie a vytápění & chlazení (společnost Veolia Energie Česká republika a Slovensko).

 

Hlavní oblasti činnosti IES

  • Vzdělávání a trénink (core business).
  • Služby v oblasti lidských zdrojů (např. Assessment Centrum / Development Centrum, systémy hodnocení pracovníků).